Racketeová jede zpět do Německa

19. 07. 2019 14:17:03
Kapitánka lodi Sea Watch 3, která v rozporu s italskými zákony a přes opakovaný zákaz přivezla do země migranty z Afriky, a které údajně hrozil v Itálii soud a vězení, je na cestě zpět do Německa.

Tato událost se stala smutným mementem pro ty, kteří věřili v zákony, zdravý selský rozum i nadějnou budoucnost Evropy bez nezvladatelné přítěže osob, které se nedokážou zapojit do normálního života našeho kontinentu.

Tato událost se stala dalším políčkem do tváře zemí, které hodlaly samy rozhodovat o tom, kdo u nich bude žít. Tato událost je klasickým příkladem appeasementu, zbabělého ustupování zlu v bláhové naději, že tím bude zlo uchlácholeno a nikoli nabývat na agresivitě. Jak smutné je, že se ta dnešní událost týká právě Itálie a Německa, které by měly ze všech evropských zemí vědět snad nejvíce o tom, kam tohle vede. V Itálii to přinejmenším tuší. O zfanatizovaném Německu si už přestávám dělat iluze.

Znovu se tedy stalo, že člověk, který za použití násilí prosadí svoji vůli za tiché podpory své země /Německa/ a bohužel i většiny oficiálních představitelů západoevropských zemí, tento člověk není za své činy souzen, nýbrž navrácen zpět domů, aby mohl dále pokračovat v čemkoli, co se mu zlíbí. Prý nejdříve asi tak v září rozhodne Itálie o tom, zda bude Racketeová ze svých na první pohled jasných činů obviněna. Kolik naivů předpokládajících, že bude odsouzena a dokonce následně i nějak potrestána, se asi najde?

Osoba, která prokazatelně a opakovaně nakládala migranty u severoafrického pobřeží a jejich dopravou do Evropy prováděla za pašeráky poslední a nejnáročnější část jejich odporného kšeftu, je ve své domovské zemi převážnou většinou lidí včetně televizních celebrit oslavována jako hrdinka a organizace, která to vše včetně lodí zastřešuje, je nazývána humanitární.

Osoba, která se neštítí svými akcemi podněcovat další Afričany k bláznivému riskování na cestě za evropským snem a placení krvavých peněz pašerákům, osoba, která manévry své lodě ohrozila plavidla italské pobřežní stráže, hodlá sama žalovat italského ministra Salviniho za jeho výrok, že je pirátkou. Činí tak s evidentní drzostí člověka, který se domnívá, že je beztrestný. Podpora z domova i odjinud ji v tom ubezpečuje.

Racketeová je smutným příkladem bláznivými ideologiemi pomateného zločince, který bere lidem jednu z nejpodstatnějších věcí: Kořeny ve svém domově, zdravém rozumu, víře v sebe samotného. Místo toho jim spolu s pašeráky dává mlhavé naděje končící většinou špatně pro všechny strany a šířící se jako mor v podobě beznaděje a pasivity prostupující stále větší částí Afriky. Šířící se v podobě přesvědčení místního obyvatelstva, že nemá smysl dělat nic jiného, než natahovat ruku o pomoc a čekat na příležitost utéci někam, kde do natažené ruky dostanou více, než doma.

Česká televize, veřejnoprávní médium země, ve které drtivá většina občanů odmítá západoevropský přístup k migraci, tato televize ve svém včerejším večerním zpravodajství o této události v celé své slavné vyváženosti pouze jedinou zmínkou na začátku uznala za vhodné říci, že někdo vůbec může vnímat tuto osobu jako zločinnou. Zbytek reportáže včetně dojemných záběrů na „skromně zařízené kanceláře Sea Watch“ působil spíše jako oslava hrdiny.

Ano, žijeme v tak absurdním světě. Západoevropské země propouští živly typu Racketeové a zavírají pravděpodobně nevinné řidiče kamionů, jejich soudy dávají tvrdé pokuty za jen naznačené urážky muslimského proroka a propouštějí zfetované antisemitské vrahy Židů. Ministři západoevropských zemí tlačí na východoevropské s neustálým „Evropským řešením migrace“, přičemž nikdy nejde ani nepůjde o nic jiného, než o zoufalý pokus rozředit do Evropy mířící davy migrantů na větší prostor a přenést těmito politiky zapříčiněné problémy na občany, kteří sami nic nezpůsobili.

Není příjemné si realitu našeho absurdního světa příliš často připomínat, ale bylo by nebezpečné na ni jen na okamžik zapomenout. „Evropské řešení“ migrace je stále na stole a ačkoli se evropští ministři vnitra v Helsinkách na tomto „řešení“ neshodli, jejich silnější západoevropští kolegové na své slabší východoevropské v tomto smyslu tlačí a jistě v tom nepoleví. Zoufalý se totiž i stébla chytá.

Zdroje:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/racketeova-opustila-italii-sea-watch.A190719_123126_zahranicni_zaz

Autor: Lukáš Burget | pátek 19.7.2019 14:17 | karma článku: 40.80 | přečteno: 1353x

Další články blogera

Lukáš Burget

Kdo má vychcípat, kdo je invazní druh a co je to „předsudečná nenávist"?

Dvě veřejně aktivní dámy, jedna herečka a jedna poslankyně, učinily dva nekonvenční výroky. Jednu z nich za to vyšetřuje policie, druhé dala policie pokoj. Nabízí se spekulace o tom, proč tomu tak je.

20.8.2019 v 15:00 | Karma článku: 42.05 | Přečteno: 2220 | Diskuse

Lukáš Burget

Pokuta za výzvu k „zapalování autobusů s migranty“? Nikoli, rovnou soud.

"A my na ně budeme platit. Proč radši ty autobusy nezapálili" napsala žena na Facebooku. Čelí za to sankcím. Jsou oprávněné? Jsou spravedlivé?

14.8.2019 v 12:00 | Karma článku: 38.54 | Přečteno: 1313 | Diskuse

Lukáš Burget

Kupředu cenzura, zpátky ni krok!

Pokrokářská revoluce si razí cestu dějinami a odstraní z ní všechny s nesprávnými názory. Ať je to miss Michigan, univerzitní profesor, nebo řadový uživatel Facebooku.

12.8.2019 v 16:10 | Karma článku: 36.70 | Přečteno: 935 | Diskuse

Lukáš Burget

Pražský LGBT karneval a objevy paní Šabatové

Není nic špatného na tom být příslušníkem sexuální menšiny, není nic špatného na tom uspořádat s přáteli veselý průvod. Že by však LGBT aktivistům šlo pouze o tohle? Ale kdepak.

7.8.2019 v 16:15 | Karma článku: 42.45 | Přečteno: 1865 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Beata Krusic

A proč vlastně ne - Jirka Paroubek? 2.

Už jednou, tuším, že tak před třemi lety, jsem napsala svůj první blog na téma návratu Jiřího Paroubka. Proto dnešní blog nadepisuji stejně, ale s dvojkou na konci.

21.8.2019 v 16:29 | Karma článku: 12.19 | Přečteno: 310 | Diskuse

Pavel Vrba

Když se nakonec rozhodnu dobře

Co je to vlastně lidský život? Třeba hledání sama sebe a hledání něčeho krásného. Prostě něčeho, co nás drží při životě. A je to těžký, protože nás ze všech stran útočí tlaky konzumní společnosti, negativní zprávy a humus politiky

21.8.2019 v 16:19 | Karma článku: 10.92 | Přečteno: 174 | Diskuse

Karla Šimonovská - Slezáková

Ptej se a poslouchej aneb Mělo by se vzpomínat na rok 1968

Les, spousta hub, ticho, jen zpěv ptáků a najednou ... ruská vojenská auta. Psal se rok 1968, byl jedenadvacátý srpen a moje maminka měla za pár dní porodit moji sestru Ivetu.

21.8.2019 v 15:52 | Karma článku: 18.15 | Přečteno: 312 | Diskuse

Jarka Jarvis

Hop sem, hop tam: Jižní Dakota

Bitky s Indiány, zlatá horečka v Černých horách, Wild Bill Hickok, Calamity Jane a městečko Deadwood, kde pistolníci nosili kolty proklatě nízko, a kořalka tekla proudem... Prostě divokej západ, jak nám ho ukazovali ve filmech.

21.8.2019 v 15:45 | Karma článku: 11.26 | Přečteno: 135 | Diskuse

Ladislav Jakl

Nová doba

Za poslední roky se s podnebím na Zemi nic zvláštního nestalo. Přitom hlasitost hysterického alarmismu se zvýšila několikanásobně. O čem to svědčí?

21.8.2019 v 13:04 | Karma článku: 37.19 | Přečteno: 1011 | Diskuse
Počet článků 62 Celková karma 37.18 Průměrná čtenost 2052

Přicházím za Vámi jako ten, kdo se rád dívá při procházkách po kopcích i ulicích, jako ten, kdo rád čte beletrii i zprávy a jako ten, kdo rád poslouchá hudbu, ač zahrát ji neumí.

O tom a třeba i lecčem jiném sem občas napíšu a bude mi potěšením přečíst si vzápětí i něco od Vás.

Najdete na iDNES.cz